Puder påtegnet

Disse pudestykker er alle sammen påtegnet med det motiv, som du skal brodere. De er lavet af stramaj og der broderes typisk med akrylgarn. Nogle er med garn som pakning og nogen er uden garn, hvor det kun er et stykke påmalet stramaj du får.
1-48 of 58
Pudestykke påtegnet kat 003.102-9603-20
Pudestykke påtegnet stramaj 003.285-20
Pudestykke påtegnet 2 ænder 003.089-20
Pudestykke påtegnet mønster 003.267-20
Pudestykke påtegnet bamse 003.272-20
Pudestykke påtegnet bamse 003.271-20
Pudestykke påtegnet hunde hvalpe 003.219-9600-20
Pudestykke påtegnet tulipaner 003.145-20
Pudestykke påtegnet hortensia 003.126-20
Pudestykke påtegnet heste 003.099-9602-20
Pudestykke påtegnet dalmatiner 003.087-20
Pudestykke påtegnet svane 003.189-20
Pudestykke påtegnet rose 003.205-20
Pudestykke påtegnet marguerit 003.208-9615-20
Pudestykke påtegnet valmue 003.207-20
Pudestykke påtegnet valmuer 003.117-9619-20
Violer pn-0166935-20
356,00 kr
Kolibri og blomster på stramaj pn-0144080-20
Pindsvin på stramaj pn-0166003-20
Skib og fyrtårn pn-0148418-20
Pudestykke påtegnet i min have pn-0182952-20
Pudestykke påtegnet Haven pn-0162218-20
Pudestykke påtegnet stramaj påfugl 003.269-20
Pudestykke påtegnet stramaj vogn 003.158-9613-20
Pudestykke påtegnet stramaj lyn 003.274-9631-20
1-48 of 58