Påtrykt stramaj med garn

Her finder du påtrykte også kaldet påmalede væg billeder. Der er masser motiver at vælge imellem og de er alle sammen her med uldgarn. Pakningen indeholder alt hvad du skal bruge til et fint broderi. Brug broderiet indrammet som billede eller sy det til en pude, med en flot bagbeklædning.
1-48 of 72
Needlepoint kit til halve korssting med jordbærplanter 3161-20
Needlepoint kit til halve korssting med nektariner 3160-20
Needlepoint kit til halve korssting med kirsebær 3164-20
Pudestykke påtegnet dompap 003.280-20
Pudestykke påtegnet papegøjer 003.105-20
Pudestykke påtegnet delfin 003.125-20
Pudestykke påtegnet ugle 003.080-9632-20
Pudestykke påtegnet stramaj påfugl 003.269-20
Pudestykke påtegnet stramaj vogn 003.158-9613-20
Pudestykke påtegnet stramaj lyn 003.274-9631-20
Pudestykke påtegnet stramaj regn 003.273-9630-20
Pakning påtrykt stramaj bjerglandskab 12974-20
789,00 kr
Pakning påtrykt stramaj med svaner 13988-20
Pakning med påtrykt stramaj 10504 hvid ulvehund-20
498,00 kr
Pakning med påtrykt stramaj 12301 tiger par.-20
798,00 kr
Pakning med påtrykt stramaj 566 pige med blomster.-20
598,00 kr
Tilbud
Cleopatra´s needle nålepude-20
Specialpris 95,00 kr
Pris: 225,00 kr
Pakning med påtrykt stramaj solnedgang 17191-20
975,00 kr
Pudestykke påtegnet stramaj 003.285-20
Pakning med påtrykt stramaj 912 pige som fodre fugle-20
Pakning med påtrykt stramaj 11844 skib-20
598,00 kr
1-48 of 72