Påtrykt stramaj med garn

Her finder du påtrykte også kaldet påmalede væg billeder. Der er masser motiver at vælge imellem og de er alle sammen her med uldgarn. Pakningen indeholder alt hvad du skal bruge til et fint broderi. Brug broderiet indrammet som billede eller sy det til en pude, med en flot bagbeklædning.
1-48 of 79
Pudestykke påtegnet i min have pn-0182952-20
Pudestykke påtegnet Haven pn-0162218-20
Needlepoint kit til halve korssting med jordbærplanter 3161-20
Needlepoint kit til halve korssting med nektariner 3160-20
Needlepoint kit til halve korssting med kirsebær 3164-20
Pudestykke påtegnet dompap 003.280-20
Pudestykke påtegnet papegøjer 003.105-20
Pudestykke påtegnet delfin 003.125-20
Pudestykke påtegnet ugle 003.080-9632-20
Pudestykke påtegnet stramaj påfugl 003.269-20
Pudestykke påtegnet stramaj vogn 003.158-9613-20
Pudestykke påtegnet stramaj lyn 003.274-9631-20
Pudestykke påtegnet stramaj regn 003.273-9630-20
Pakning med påtrykt stramaj 10504 hvid ulvehund-20
498,00 kr
Pakning med påtrykt stramaj 12301 tiger par.-20
798,00 kr
1-48 of 79